Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Bidony sportowe i shakery

Cena

od do

-

marka

-

kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 49.99

Rozmiary:

ONE SIZE

69,99 PLN

49,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

29,99 PLN

19,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

29,99 PLN

19,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE
PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

25,99 PLN

19,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

29,99 PLN

19,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

29,99 PLN

19,99 PLN

Bidony dla sportowców - na trening i do biegania

Odpowiednie nawadnianie się podczas wysiłku fizycznego jest tak samo ważne jak rozgrzewka. Jeśli ćwiczysz intensywnie, skutki nie picia wody w trakcie treningu odczujesz błyskawicznie. Zamiast jednak kupować drogą butelkę wody na siłowni, postaw na napój, który zabierzesz ze sobą z domu w designerskim bidonie sportowym.

Praktyczne rozwiązania dla poprawy zdrowia

O tym, że picie wody lub innych płynów w trakcie ćwiczenia przekonują dziś wszyscy trenerzy i dietetycy. W sposób naturalny wydalamy z siebie ogromne ilości wody poprzez pocenie się i podwyższoną temperaturę ciała. Jeśli więc chcesz uniknąć zasłabnięć podczas treningów oraz zakwasów kolejnego dnia, postaw na sprawdzone rozwiązanie. Shaker sportowy to jedno z najbardziej przydatnych akcesoriów sportowych. Możesz zabrać w nim na trening sporą ilość wody, ale też rozrobić w nim koktajl białkowy, który pomoże zbudować masę mięśniową oraz ustrzeże przed zakwasami. Jeśli trenujesz często i bardzo intensywnie, powinieneś też częściej zastępować wodę napojem izotonicznym lub wodą kokosową o elektrolitycznych właściwościach. Jednak niezależnie od tego, jaki napój wybierzesz, ważne, byś mógł spokojnie i bez nieszczęśliwych wypadków schować go w torbie, a później wziąć ze sobą na trening.

Bidony sportowe nie tylko na siłownię

Shakery sportowe od znanych marek sprawdzą się idealnie w różnych okolicznościach. Poza tym, że są wygodne w trzymaniu, wyposażone są w specjalny korek-niekapek, który pozwoli uniknąć wylania się napoju w torbie czy podczas biegu. W ofercie znajdziesz też bidony do biegania, które posłużą nie tylko podczas maratonu. Taki bidon możesz zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową, na chodzenie po górach czy wycieczkę za miasto. Z pewnością okaże się on perfekcyjnym rozwiązaniem.

Mimo licznych alarmów ze strony dietetyków i lekarzy, okazuje się, że wciąż pijemy za mało wody. Jeśli jesteś osobą żyjącą bardzo aktywnie, ilość którą powinieneś wypijać wzrasta. Warto jednak ułatwić sobie sprawę, kupując jeden z funkcjonalnych i praktycznych bidonów sportowych! Popijanie w trakcie treningu (i nie tylko) stanie się przyjemnością.

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]