Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Chusty sportowe i kominy

Cena

od do

-

płeć

-

marka

-

kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 47.99

Rozmiary:

ONE SIZE

99,99 PLN

47,99 PLN

PLN 63.99

Rozmiary:

ONE SIZE

109,99 PLN

63,99 PLN

PLN 47.99

Rozmiary:

ONE SIZE

109,99 PLN

47,99 PLN

PLN 39.99

Rozmiary:

ONE SIZE

Kominy i chusty dla sportowców - do biegania i na spacer

Twoje miejskie stylizacje zyskają nowy wymiar z chustami sportowymi znanych marek. Są designerskie, kolorowe, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne. I możesz je nosić na wszystkie możliwe sposoby! Dlaczego warto je wybrać?

Ochrona przeciwwiatrowa

Wyobraź sobie chłodny, zimowy wieczór, gdy wychodzisz z siłowni na zewnątrz albo wczesnowiosenny poranek, który spędzasz na przebieżkach na świeżym powietrzu. Wiatr mocno wieje ci w oczy (i nie tylko) i sprawia zagrożenie dla uszu i gardła. Nie trudno o przewianie i przeziębienie w tak niekomfortowych warunkach! Jednak zdecydowanie nie musisz się na to narażać, dlatego warto zadbać o siebie i swoje zdrowie, wybierając jeden z wielofunkcyjnych kominów sportowych. Możesz nosić go w taki sposób, jaki sobie wymarzysz lub jaki akurat będzie potrzebny – blisko szyi, na głowie, na ręce, zakrywając usta, gdy na zewnątrz trzaska mróz. Każda z możliwych kombinacji pomoże ci zatrzymać ciepło w miejscach najbardziej narażonych na jego utratę. Mówi się, że to właśnie od głowy zaczyna się przeziębienie. Nie daj mu się, zabezpieczając się przed chłodem i wiatrem z pomocą chusty sportowej.

Wybierz wzór kominów i chust

W ofercie marek znajdziesz prawdziwe zatrzęsienie wzorów i kolorów! Możesz wybrać stonowany, jednobarwny komin sportowy, którego największą zaletą jest uniwersalność. Z pewnością będzie pasował do każdej, wymyślonej przez ciebie stylizacji. Jeśli jednak zdecydowanie wolisz odważne, zabawne wzory, które rzucają się w oczy, postaw na motyw z filmu, bajki lub abstrakcyjne wzornictwo. W takiej chuście sportowej wyróżnisz się z tłumu i ożywisz nią każdy look!

Niezależnie od tego, czy tylko przemierzasz drogę z siłowni do samochodu, czy też chodzisz po górach, biegasz po parku czy po prostu wybierasz się na spacer, kominy sportowe idealnie sprawdzą się jako ochrona przed wiatrem i chłodem. Warto je zakładać, by cieszyć się dobrym zdrowiem przez okrągły rok!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]