Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Maski antysmogowe

Cena

od do

Wyczyść zaznaczone
PLN 299.99

Rozmiary:

M L
PLN 219.99

Rozmiary:

M L XL

Maski antysmogowe - ochrona dla biegaczy

Maska antysmogowa to obowiązkowe wyposażenie każdego, kto żyje na obszarze o podwyższonym stężeniu zanieczyszczenia powietrza. Dlaczego warto? Bo dzięki niej uchronisz swój organizm przed osłabieniem i groźnymi chorobami układu oddechowego!

Jaką maskę wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem zarówno dla sportowca, jak i osoby, która nie uprawia sportu na zewnątrz, będzie specjalna maska antysmogowa z filtrami. Marki projektujące tego typu gadżety są specjalistami w walce ze smogiem, dlatego z całą pewnością możemy im zaufać. Dobre maski antysmogowe chronią zarówno przed szkodliwymi gazami i oparami, jak i mikrozanieczyszczeniami. Mają też filtry, które z łatwością możemy wymienić na nowe w momencie zużycia.

Maska antysmogowa do biegania

Maska filtrująca zanieczyszczone powietrze jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego biegacza czy rowerzysty, który uprawia sport w miejscu, w którym odnotowuje się wysokie zagrożenie smogiem. W trakcie każdego treningu na zewnątrz oddychasz szybko i intensywnie, dlatego koniecznie zaopatrz się w maskę antysmogową, dzięki której wprowadzisz do płuc oczyszczone powietrze. Tylko w ten sposób uchronisz swój organizm przed groźnymi chorobami wynikającymi z zatruciem smogiem!

Gdzie kupić maskę antysmogową?

Specjalną, a przede wszystkim efektywną w działaniu maskę antysmogową kupisz na up8.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych. Jej zakup to bezcenna inwestycja we własne zdrowie!

×