Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Sportowe rękawiczki trenigowe

Cena

od do

-

Płeć

-

Rozmiar

-

Marka

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 63.99

Rozmiary:

S M

Rozmiary:

S

119,99 PLN

63,99 PLN

PLN 71.99

Rozmiary:

M

Rozmiary:

M

109,99 PLN

71,99 PLN

PLN 47.99

Rozmiary:

XS
PLN 79.99

Rozmiary:

M L

139,99 PLN

79,99 PLN

PLN 71.99

Rozmiary:

M

Rozmiary:

M

109,99 PLN

71,99 PLN

PLN 47.99

Rozmiary:

M
PLN 71.99

Rozmiary:

S

Rozmiary:

S

109,99 PLN

71,99 PLN

Rękawiczki na siłownię i trening

Podnoszenie ciężarów to jedna z najbardziej satysfakcjonujących dyscyplin sportowych. Kochamy ją za możliwość codziennego przekraczania własnych granic możliwości. Symbolem tej siły, którą ćwiczysz na siłowni, stały się rękawiczki treningowe. Dlaczego warto mieć je w swoim wyposażeniu?

Bezpieczny trening siłowy

Na porządne wyposażenie każdego sportowca składa się bardzo wiele elementów. To między innymi dobrze dobrane buty, przepuszczający powietrze i odprowadzający wilgoć strój czy akcesoria, która pomagają zwiększyć efektywność oraz komfort podczas treningu. Do tej ostatniej grupy zaliczają się rękawiczki treningowe – absolutnie niezbędne akcesorium w torbie treningowej każdego, kto na siłowni sięga po coraz większe obciążenia. Rękawiczki to nie tylko gadżeciarski element twojego stroju, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Nawet najcięższa sztanga nie będzie dla ciebie problemem! Bez obaw, że ciężar wyślizgnie się z dłoni, powodując nieprzyjemne konsekwencje. Dzięki rękawiczkom każde ćwiczenie wykonane z obciążeniem będzie w stu procentach bezpieczne oraz komfortowe. Jednak ten gadżet przydaje się nie tylko podczas treningów siłowych! Wykonujesz ćwiczenia w podporze? Wypady nóg, pompki, a może popularne burpees? Każde z nich wymaga odpowiedniej stabilności w dłoniach. Zapewnią ją właśnie rękawiczki sportowe.

Designerski element stylizacji

Na rower, na przebieżki zimą lub w chłodny poranek wiosną, na siłownię, ale także na trening w domu – rękawiczki treningowe mają bardzo wiele zastosowań. Nie dziwi więc, że marki sportowe tworzą ich coraz bardziej wymyślne i przyjemne dla oka interpretacje. Wybierz te kolorowe, które ożywią twój sportowy strój lub postaw na klasyczne, czarne i minimalistyczne. Cierpisz na brak motywacji? Zainwestuj w rękawiczki treningowe z motywacyjnym hasłem, dzięki którym zapragniesz przekraczać własne granice, gdy tylko na nie spojrzysz!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]