Czas realizacji zamówienia

Wszystkie produkty widoczne w sklepie internetowym up8.com są dostępne! Dysponujemy siecią magazynów w całej Polsce. Dzięki temu w chwili składania zamówienia zyskujesz pewność, że Twoja przesyłka zostanie Ci dostarczona szybko i sprawnie.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych, niekiedy może on ulec nieznacznemu wydłużeniu do 6 dni roboczych. 

Ważne informacje: 

  • W przypadku zamówień online zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. W zależności od formy płatności może to potrwać od kilku minut lub godzin (karta płatnicza, kredytowa) do kilku dni (przelew tradycyjny, pocztowy).
  • Jeśli kurier nie zastanie Cię pod adresem dostawy przesyłki, zostawi awizo z informacją o terminie ponownej próby doręczenia lub wskazującą czas i miejsce, gdzie możesz odebrać przesyłkę.
Powrót
×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]