DoYouFit

8 historii

8 motywacji

Twoja może być następna!

#DoYouFit

Kim jesteś?

Spędzasz w pracy 8 godzin dziennie. Potem szybkie zakupy, powrót do domu, gotowanie, sprzątanie… A może dodatkowo musisz zadbać także o dzieci czy bliskich? Masz mnóstwo na głowie, ale i tak się nie poddajesz. Po 8 godzinach znajdujesz siłę, by wyjść i przekroczyć magiczną granicę 8 tysięcy kroków. Kroki przeradzają się w kilometry.
Jesteś nie do zdarcia.

W ciągu doby wszyscy mamy do dyspozycji 24h.
Ale to Ty decydujesz, co z nimi zrobić. I czy jest coś powyżej 8:

Czy po 8 godzinach pracy padasz, czy walczysz o siebie?
Czy po 8 tysiącach kroków idziesz dalej?
Czy 8 minut treningu to dla Ciebie dopiero początek?
Czy nawet jeśli 8 razy upadniesz, znów się podniesiesz?

Wierzymy, że tak. Podobnie, jak nasi bohaterzy.

BOŻENA JASKOWSKA
#1
WKRÓTCE
#2
WKRÓTCE
#3
WKRÓTCE
#4
WKRÓTCE
#5
WKRÓTCE
#6
WKRÓTCE
#7
WKRÓTCE
#8

Poznaj 8 niezwykłych kobiet i mężczyzn, których codzienność nie różni się znacznie od Twojej. Pracują, uczą się, wychowują dzieci. I codziennie inspirują do przekraczania granic. Biegacze, triathlonistki, trenerki, specjaliści w dziedzinach, które początkowo miały być tylko niewinnym hobby... Ale przede wszystkim znakomici motywatorzy i motywatorki. 8 historii i 8 bodźców do tego, aby zrobić pierwszy krok. A potem iść dalej – up8!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]