Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Damskie bidony i shakery

Cena

od do

-

MARKA

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

25,99 PLN

19,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

29,99 PLN

19,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

29,99 PLN

19,99 PLN

PLN 49.99

Rozmiary:

ONE SIZE

69,99 PLN

49,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

29,99 PLN

19,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

29,99 PLN

19,99 PLN

PLN 19.99

Rozmiary:

ONE SIZE

Kobiece bidony sportowe do biegania i shakery

Niezależnie od tego, czy trenujesz zawodowo, czy też ćwiczysz hobbystycznie, powinnaś wiedzieć, jak ogromną rolę odgrywa podczas wysiłku odpowiednie nawadnianie. Wiedzą o tym z pewnością znane marki sportowe, które zadbały również i o ten aspekt uprawiania sportu, tworząc fantastyczne, damskie bidony do biegania i nie tylko! Dlaczego warto w nie zainwestować?

Nawadnianie – klucz do zdrowego treningu

Podczas każdego wysiłku fizycznego spalamy nie tylko kalorię, ale też tracimy ogromną ilość wody, z której jak wiadomo, składa się nasz organizm. Nadmierna potliwość podczas treningu to nie tylko problem doraźny, z którym walczysz, kupując odprowadzającą wilgoć odzież i obuwie. To także dolegliwość wewnętrzna, która powinna być sygnałem do uzupełnienia niedoboru wody. Tylko dzięki piciu wody ustrzeżesz się przed zakwasami, czy zasłabnięciami w trakcie intensywnego wysiłku. Będzie ci o wiele łatwiej, jeśli zamiast kupować wodę w ostatniej chwili, nalejesz ją do stylowego i funkcjonalnego, damskiego bidonu sportowego jeszcze zanim ruszysz na siłownię lub w teren!

Shaker sportowy – podstawa wyposażenia

Gdy kompletujemy swoje wyposażenie na trening, na pierwszym miejscu znajdują się buty, zaraz po nich ubrania oraz elektroniczne gadżety. Zapominamy jednak o jednej z podstawowych rzeczy, która służy naszemu zdrowiu! Jest nią oczywiście bidon sportowy. Te damskie, znajdujące się w ofercie znanych marek, mają świetny design i kolorystykę. Poza wypełnianiem ich wodą, możesz także użyć ich jako shakerów sportowych, serwując w nich koktajl po treningu!

Utrzymywanie pięknej sylwetki oraz świetnej kondycji będzie możliwe tylko, jeśli odpowiednio zadbasz o swoje zdrowie. Nawadnianie ma ogromne znaczenie, dlatego warto zainwestować w damski bidon sportowy!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]