Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Rękawiczki treningowe, damskie

Cena

od do

-

Marka

-

Rozmiar

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 79.99

Rozmiary:

M L

139,99 PLN

79,99 PLN

PLN 47.99

Rozmiary:

XS
PLN 71.99

Rozmiary:

M

Rozmiary:

M

109,99 PLN

71,99 PLN

PLN 47.99

Rozmiary:

M
PLN 71.99

Rozmiary:

M

Rozmiary:

M

109,99 PLN

71,99 PLN

Popraw swój chwyt i bezpieczeństwo dzięki damskim rękawiczkom!

Każda aktywnie żyjąca kobieta doceni praktyczność i świetny design sportowych akcesoriów. Niektóre służą jako designerskie gadżety, inne natomiast są niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego wykonania treningu. Damskie rękawiczki treningowe łączą w sobie i jedno, i drugie!

Chroń ręce!

Podnosisz ciężary? Korzystasz z urządzeń dostępnych na siłowni? Robisz ćwiczenia w podporze, np. pompki albo burpees? A może biegasz na zewnątrz? W takim razie koniecznie zaopatrz się w parę damskich rękawiczek treningowych. Choć ten mały gadżet może wydawać się zupełnie nieistotny, jego rola jest ogromna dla bezpieczeństwa i zdrowia twoich rąk. Dzięki rękawiczkom ochronisz swoje dłonie przed otarciami. Każdy ciężar (nawet ten największy) będzie bezpiecznie leżał w twojej ręce. Nosząc rękawiczki, minimalizujesz ryzyko upuszczenia hantli czy sztangi, dzięki czemu zyskujesz poczucie bezpieczeństwa w trakcie sesji siłowej. To jednak nie wszystkie zalety damskich rękawiczek treningowych! Przydają się one również w trakcie treningów na zewnątrz. Chronią twoją skórę dłoni przed odmrożeniem czy pierzchnięciem! Będą też idealne na rower czy podczas uprawiania nordic walking.

Dodaj parę rękawiczek sportowych do swojej garderoby nie tylko na trening. Są modne, kolorowe i bardzo designerskie, dzięki czemu każda sportowa stylizacja zyskuje niepowtarzalny charakter. Ich przydatności nie możesz kwestionować – znajdą swoje zastosowanie podczas każdej sesji ćwiczeń, a także przy hobbystycznym spędzaniu czasu w aktywny sposób na świeżym powietrzu.

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]