Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Damskie buty na Crossfit

Cena

od do

-

Marka

-

Rozmiar

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 399.99

Rozmiary:

36,5

549,99 PLN

399,99 PLN

PLN 249.99

Rozmiary:

40,5

329,99 PLN

249,99 PLN

PLN 159.99

Rozmiary:

40

549,99 PLN

159,99 PLN

PLN 349.99

Rozmiary:

36

549,99 PLN

349,99 PLN

PLN 249.99

Rozmiary:

38,5

329,99 PLN

249,99 PLN

Damskie obuwie do crossfitu

Crossfit, czyli trening mieszany to nie przelewki! Zdecydowanie jest jedną z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych, która ćwiczy wytrzymałość, szybkość i zwinność, a ponad wszystko pomaga w pracy nad świetną kondycją. Co ciekawe, uprawia go coraz więcej aktywnie żyjących kobiet, które nie boją się wyzwań. Należysz do nich? W takim razie z pewnością potrzebujesz naprawdę porządnych, damskich butów do crossfitu!

Jakie są buty do crossfitu?

W treningu mieszanym, wymyślonym w 2002 roku przez pewnego trenera z Kalifornii, przeplatają się partie ćwiczeń zapożyczonych z różnych dyscyplin sportowych. Znajdziemy tu zarówno elementy treningów biegowych, jak i siłowych czy gimnastycznych. Podstawową cechą obuwia do crossfitu powinna więc być wszechstronność. Podeszwa musi sprostać zarówno amortyzacji w trakcie biegania czy przeskoków na skakance lub przez skrzynię, jak i stabilności niezbędnej podczas wykonywania ćwiczeń z obciążeniem. Cholewka powinna odprowadzać nadmiar wytwarzającej się wilgoci na zewnątrz oraz zapewniać mocne trzymanie stopy, która nie może w trakcie treningu przesuwać się w bucie! Choć brzmi to trochę niewykonalnie, znane marki sportowe znakomicie poradziły sobie z tworzeniem damskich butów do crossfitu.

Designerskie i funkcjonalne

Trzeba przyznać, że poza funkcjonalnością na najwyższym poziomie, jaką zapewnia obuwie damskie do crossfitu, projektanci zadbali również o ich wygląd. W parze z amortyzująco-stabilizującą podeszwą oraz przewiewną cholewką idzie naprawdę efektowny design, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Pogodzenie świetnego wyglądu z bezpieczeństwem i komfortem w trakcie wymagającego treningu? Bajka, która właśnie staje się rzeczywistością!

Crossfit to nieustanne przekraczanie własnych granic i dążenie do uzyskania coraz lepszych wyników. Aby jednak czynić to w pełni bezpiecznie, warto zaopatrzyć się w porządne i specjalistyczne, damskie buty do crossfitu!

×