Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Damskie buty Emu

Kultowe buty marki Emu zna dziś cały świat. Ich kontrowersyjny design z biegiem czasu zyskał rzesze wiernych fanów, którzy pokochali obuwie firmy za jego niezwykłe właściwości! Są kobiety, które nie wyobrażają sobie zimy bez obuwia Emu, ale też takie, które mogłyby chodzić w nich przez cały rok! W czym tkwi fenomen tych niepozornych butów?

Z Australii na cały świat

Marka Emu powstała na odległym dla nas kontynencie, który słynie ze świetnych surferów. To właśnie dla australijskich wielbicieli sportów wodnych zostały stworzone pierwsze botki za kostkę, które miały za zadanie zapewniać najwyższy komfort chodzenia! Dobry produkt jednak zawsze zaczyna budzić zainteresowanie innych i tak też stało się w przypadku butów Emu. Wkrótce pokochały je gwiazdy i fashionistki z całego świata, a sieciówki rozpoczęły produkcję imitacji Emu na masową skalę. Jednak żadna z podróbek nie dorówna oryginałom pod względem jakości! W butach marki Emu nie chodzi o design czy kolor, lecz wykonanie, do którego używa się najwyższej klasy skór owczych oraz wełen. Miękkie wnętrze wyścielane owczą wełną pochłania brzydkie zapachy i zapewnia naszym stopom utrzymanie optymalnej temperatury! Natomiast powłoka z owczej skóry chroni buty marki Emu przed wchłanianiem wilgoci czy niszczeniem. Dziś obuwie firmy możemy zdobyć w każdym z możliwych kolorów – od klasycznych beży i czerni, aż po róż czy błękit. Dzięki temu każda kobieta może mieć swoją wymarzoną parę butów Emu!

Chcesz cieszyć się komfortem chodzenia każdego dnia, a zarazem dołączyć do grona zadowolonych kobiet, które pokochały buty marki Emu? Nie wahaj się i zaufaj sile jakości wykonania! Ta z pewnością nie zawiedzie twoich oczekiwań.

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]