Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Sportowe zegarki dla kobiet

W trakcie każdego treningu nasz organizm zmuszony jest do bardziej intensywnej pracy. Puls znacznie przyspiesza, oddech robi się płytszy, a wprawione w ruch ciało zaczyna mocniej się pocić. Chcesz mieć nad tym wszystkim kontrolę? Zaufaj marce Polar, która jest dziś jednym z najpopularniejszych producentów pulsometrów oraz monitorów treningowych!

Aktywność pod kontrolą

Biegasz? Ćwiczysz na siłowni? A może stawiasz na niezwykle skuteczne interwały? W każdym z tych przypadków konieczne jest utrzymywanie optymalnej wartości pulsu. Jak go zmierzyć podczas intensywnej pracy organizmu? Oczywiście przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Jednak bez obaw! Dzięki marce Polar na akcesoria treningowe, które mierzą twoją aktywność, nie musisz wydawać na gadżety bardzo wysokich kwot! Twoje zdrowie i efektywność treningu leży tylko w twoich rękach, a z monitorem aktywności Polar na nadgarstku kontrolowanie tych dwóch wartości stanie się niezwykle proste. Dowiesz się nie tylko, ile kroków wykonałaś, ale także ile spaliłaś kalorii, jaka jest jakość twojego snu oraz jak rozplanować swoją aktywność fizyczną w przyszłości. Fantastycznym akcesorium treningowym marki Polar jest też pulsometr, czyli charakterystyczna opaska, którą zakłada się pod strój do ćwiczeń w celu kontroli tętna. Dzięki temu, że urządzenie łączy się z aplikacjami na smartphone’y, nie musisz martwić się o zakup żadnych dodatkowych sprzętów!

Akcesoria treningowe marki Polar ucieszą zarówno aktywnie żyjące kobiety, które uwielbiają biegać, grać w piłkę czy trenować na siłowni, jak i panie, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Analiza podstawowych danych dotyczących funkcjonowania naszego organizmu w ruchu stanie się niezwykle prosta, a nasza aktywność będzie jeszcze bardziej efektywna i przyjemna!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]