Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Damskie skarpety X-Socks

Cena

od do

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone

Mamy w ofercie 8 sportowych skarpetek X-Socks.

PLN 99.99

Rozmiary:

S M L
PLN 119.99

Rozmiary:

S M L
PLN 79.99

Rozmiary:

S L
PLN 79.99

Rozmiary:

XS S
PLN 79.99

Rozmiary:

XS S M L
PLN 79.99

Rozmiary:

XS S M L
PLN 99.99

Rozmiary:

XS S M L
PLN 99.99

Rozmiary:

S M L

Skarpety treningowe dla kobiet

Myślisz, że skarpetki to najmniej ważny element wyposażenia treningowego? Nic bardziej mylnego! Dla poprawy komfortu i bezpieczeństwa w trakcie ćwiczeń znaczenie ma każda najmniejsza rzecz. Niezależnie od tego, jak dobre buty treningowe zakupisz, prawdopodobnie możesz nie czuć się w pełni wygodnie, jeśli nie zainwestujesz w dobre skarpety. Marka X-socks pomoże ci wybrać takie, które idealnie dopasują się do twojego ulubionego typu aktywności!

Bez wilgoci przez cały trening

Marka X-socks specjalizuje się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości skarpet treningowych. Akcesoria te są niezbędne nie tylko zawodowym sportowcom, ale także wszystkim amatorom, którzy marzą o efektywności, bezpieczeństwie, obniżeniu ryzyka kontuzji oraz, przede wszystkim – komforcie poruszania się. Główna zaleta skarpet X-Socks? Nie są one jak standardowe skarpety, które kupisz w każdej sieciówce. To kombinacja technicznych włókien, które mają zapewniać odprowadzanie wilgoci oraz swobodną wentylację stopy. Dzięki temu nadmiar wilgoci nie gromadzi się w bucie, a my trening wykonujemy z prawdziwą przyjemnością!

X-socks – wsparcie dla twoich stóp

Wyróżniający się design skarpet marki X-socks nie prezentuje się tak bez powodu. Marka stawia przede wszystkim na wygodę ćwiczenia oraz wsparcie dla naszych stóp. Dlatego na skarpetach X-socks stosuje się specjalne technologie wspierające najbardziej wrażliwe punkty na stopie, na przykład ścięgno Achillesa, które bardzo często ulega kontuzji. Maraton, długi trening biegowy, a może sesja treningowa na siłowni? Z tymi skarpetami żadne wyzwanie nie będzie ci straszne!

Aktywność fizyczna może stać się jeszcze przyjemniejsza, gdy zadbamy o właściwe wyposażenie treningowe. Nie pomijaj żadnego z elementów! Czasem pozornie najmniejsze rzeczy mają ogromne znaczenie dla odczuwanego komfortu podczas ćwiczeń. Marka X-Socks zadba o to, by twoje stopy podczas treningu pozostały suche i zabezpieczone przed kontuzjami!

×