Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Czapki i chusty Buff

Cena

od do

-

Kategoria

-

Płeć

-

Rozmiar

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 59.99

Rozmiary:

ONE SIZE

109,99 PLN

59,99 PLN

PLN 99.99

Rozmiary:

ONE SIZE

Rozmiary:

ONE SIZE

129,99 PLN

99,99 PLN

PLN 79.99

Rozmiary:

ONE SIZE

109,99 PLN

79,99 PLN

PLN 99.99

Rozmiary:

ONE SIZE

Rozmiary:

ONE SIZE

129,99 PLN

99,99 PLN

PLN 49.99

Rozmiary:

ONE SIZE
PLN 69.99

Rozmiary:

ONE SIZE

89,99 PLN

69,99 PLN

Akcesoria dla biegaczy BUFF

  • Czapki i chusty Buff▾
  • Porady▾

Wygoda i ochrona przede wszystkim

Buff to wielofunkcyjne, praktyczne i stylowe chusty, które sprawdzą się podczas najtrudniejszych warunków pogodowych. Od tej chwili, wiatr i niskie temperatury nie staną Ci na drodze do wymarzonego celu. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu, możesz biegać, jeździć na rowerze i uprawiać inne sporty na świeżym powietrzu, nawet w sezonie zimowym!

Wielofunkcyjny produkt

Pomysł założenia marki BUFF pojawił się w Hiszpanii, niedaleko Barcelony. Kilkoro motocyklistów, zmęczonych wiatrem, wymarzyło sobie produkt, który uchroni ich przed trudnymi warunkami pogodowymi. Juan Rojas, pracujący od 25 lat w branży tekstylnej, postanowił stworzyć chustę, którą można nosić na wiele różnych sposobów.

Zabawne, kolorowe i praktyczne

Eksperymentując z różnymi materiałami, Rojas w końcu zdecydował się na wydajną mikrofibrę – oddychającą, odprowadzającą wilgoć i odporną na wiatr. Chusty miały być również estetyczne, stąd pomysł na unikalne i stylowe wzornictwo. Dzięki najlepszej jakości wykonania, kolory i faktury zachowują swój pierwotny wygląd, nawet po wielu latach użytkowania i prania.

Docenione przez sportowców

Rojas nazwał swoją markę „Buff” (z hiszpańskiego: „bufanda” oznacza „szalik”). W 1998 roku Buff dostarczał chusty uczestnikom przygodowego rajdu Eco-Challange. Był to jeden z przełomowych momentów w życiu firmy – jej produkty stały się nieodłącznym elementem sportowych stylizacji wielu cenionych zawodników.

Jeden produkt, wiele możliwości

BUFF to chusty stworzone dla miłośników aktywnego stylu życia. Mogą być używane jako szalik, chustka, czapka, opaska na głowę lub maska na twarz. Ochronią Cię przed wiatrem i zimnem, więc śmiało ćwicz, nawet gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza!

Co to jest crossfit?

Popularność crossfitu wzrasta w błyskawicznym tempie. Wszystko wskazuje na to, że ten nieziemsko wymagający trening powtórzy sukces fitnessu z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Czytaj więcej
[script]function tabs_change1() {utabs1 = document.getElementsByClassName('u-tabs-1');utabs2 = document.getElementsByClassName('u-tabs-2');udescription1 = document.getElementById('u-description1');udescription2 = document.getElementById('u-description2');utabs1[0].id = 'u-tabs-active';utabs2[0].id = '';udescription1.style.display = 'block';udescription2.style.display = 'none';}function tabs_change2() {utabs1 = document.getElementsByClassName('u-tabs-1');utabs2 = document.getElementsByClassName('u-tabs-2');udescription1 = document.getElementById('u-description1');udescription2 = document.getElementById('u-description2');utabs2[0].id = 'u-tabs-active';utabs1[0].id = '';udescription1.style.display = 'none';udescription2.style.display = 'block'; }console.log(jQuery('.u-tabs-1'));[/script]
×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]