Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Emu - buty prosto z Australii

Inspirowane naturą

EMU to marka australijska, której produkty podbiły cały świat. Jej nazwa odzwierciedla wartości firmy. Wywodzi się z nazwy narodowego ptaka Australii, który słynie z dumnego kroku, niesamowitej prędkości i nie oglądania się wstecz. Wszystkie kolekcje brandu są inspirowane naturą, kolorami ziemi i australijskimi krajobrazami. Logo marki nawiązuje do śladów stóp słynnego ptaka.

Made in Australia

Kolekcje EMU są inspirowane duchem natury (ang. „ever natural”). Firma z dumą podkreśla, że jej produkty powstają w Australii i są ręcznie robione. Wykorzystuje wyłącznie naturalne materiały, tworząc super wygodne i proste projekty. Produkty marki są ponadczasowe – EMU podkreśla, że nie podąża ślepo za chwilowymi trendami. Proponuje sprawdzone, uniwersalne i proste rozwiązania, które zachwycają jakością i komfortem.

Ponadczasowy design

Produkty EMU wyraźnie wyróżniają się na tle innych. Firma ciągle inwestuje w innowacyjne rozwiązania oraz design, które w połączeniu z pracą ludzkich rąk i jakością gwarantują marce wysoką pozycję w branży obuwniczej. Każdy produkt jest wolno i dokładnie produkowany oraz testowany, aby spełniał najwyższe standardy firmy. Jej znakiem rozpoznawczym jest jakość, która sprawia, że buty EMU są wyborem na lata.

Od surferów po trendsetterów

EMU wykorzystuje najlepszej jakości materiały, między innymi wełnę merynosów, która nie przepuszcza wilgoci, jednocześnie odprowadzając ją na zewnątrz. Słynne buty marki są wodoodporne, ciepłe, miękkie i przyjemne. Powstały z myślą o zmęczonych wielogodzinnymi treningami surferach. Obecnie są wybierane przez wszystkich miłośników komfortu, którzy cenią najlepszą jakość i ponadczasowy design.

Jakość bez kompromisów

Produkty EMU to najlepszy wybór na sezon jesienno-zimowy. Poznaj bezkompromisową jakość prosto z Australii. Wybierz produkt, który posłuży Ci na lata.

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]