Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Słuchawki treningowe Jabra

Rewolucja w telekomunikacji

Jabra należy do Grupy GN, której korzenie sięgają 1869 roku. GN zrewolucjonizowało świat telekomunikacji, wprowadzając pierwszy kabel podwodny, który na stałe zbliżył do siebie Wschód i Zachód. Firma słynie z innowacyjności i stałego rozwoju, dostarczając najlepszej jakości produkty dla firm oraz osób prywatnych.

Motywujące brzmienie

Jabra słynie z gruntownie przemyślanych i efektywnych rozwiązań dźwiękowych.  Dostarcza innowacyjne słuchawki sportowcom, inspirując ich do pokonywania własnych granic i dążenia do wyznaczonego celu. Inteligentne aplikacje marki wspierają miłośników aktywności fizycznej i motywują do dalszych treningów.

Wsłuchując się w potrzeby klienta

Słuchawki Jabra zapewniają idealnie czysty dźwięk. Są niezwykle praktyczne – umożliwiają szybkie i sprawne przełączanie muzyki na połącznie głosowe. Marka wierzy w potęgę dźwięku, dlatego ciągle go udoskonala, inwestując w specjalistyczne badania oraz rozwój swoich pracowników. Wykorzystuje najnowsze technologie w produkcji, wsłuchując się w potrzeby klientów.

Innowacja i kreatywność

Firmę cechuje innowacyjne podejście i kreatywność. Stworzyła pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy Bluetooth, mikrofon z redukcją szumów oraz zestaw słuchawkowy z monitorem pracy serca. Jej specjaliści to prawdziwi pionerzy w swojej dziedzinie. Jabra dostarcza najlepszej jakości zestawy słuchawkowe dla firm, biur, sportowców oraz kierowców.

Moc dźwięku

Poznaj idealną jakość słuchawek od Jabra. Daj się ponieść fali dźwięku, która pomoże Ci wspiąć się na wyżyny Twoich sportowych celów.

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]