Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Słuchawki treningowe Monster

Rewolucyjne kable

Marka Monster została założona w 1979 roku przez Noela Lee. Lee jest znanym i cenionym inżynierem z cechami wynalazcy. Prowadząc badania nad dźwiękiem i konstrukcją przewodów, stworzył wysokiej klasy kabel głośnikowy, który nazwał Monster Cable. Był to początek prawdziwej rewolucji w branży. Nazwa „Monster” miała podkreślać charakter firmy – silnej, mocnej i uparcie dążącej do wyznaczonych celów.

Na fali najlepszych dźwięków

Monster jest obecnie światowym liderem w produkcji wysokiej klasy kabli głośnikowych, wykorzystywanych w urządzeniach domowych i samochodowych oraz profesjonalnych komputerach czy grach. Produkty marki są dedykowane dla miłośników muzyki, dźwiękowców i studia nagrań. Kable dźwiękowe Monster zapewniają czystość, dynamikę i moc sygnałów audio, które przez nie przechodzą. Gwarantują niezawodną jakość brzmienia i zupełnie inny poziom muzycznych wrażeń.

Wysoki poziom wrażeń

Monster produkuje również kable video, które dostarczają ostry, czysty obraz z wyrazistymi kolorami. Są często wykorzystywane w tradycyjnej i cyfrowej telewizji, projektorach, kinach domowych i systemach satelitarnych. Monster Game to prawdziwa gratka dla komputerowych graczy – specjalistyczne kable maksymalizują jakość dźwięku i video, dostarczając odpowiedni poziom emocjonujących wrażeń.

Patent na sukces

Marka ciągle się rozwija, stawiając na specjalistyczne badania i unowocześnianie dotychczasowych rozwiązań. Obecnie jest liderem w branży, oferując ponad 5 tysięcy produktów i prowadząc sprzedaż w 160 krajach na całym świecie. Ciągle tworzy innowacyjne kable oraz akcesoria, posiadając ponad 500 patentów w Stanach Zjednoczonych oraz ponad 100 patentów na świecie.

Perfekcyjna jakość brzmienia

Postaw na najlepszą jakość brzmienia i daj się unieść fali ulubionych dźwięków, korzystając z najlepszej technologii opracowanej przez Monster.

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]