Rozwiń filtry

Wybierz filtry

X-Socks - Skarpetki do biegania

Cena

od do

-

Rozmiar

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 59.99

Rozmiary:

M

79,99 PLN

59,99 PLN

PLN 59.99

Rozmiary:

XS S L

79,99 PLN

59,99 PLN

PLN 69.99

Rozmiary:

XS S M L

99,99 PLN

69,99 PLN

PLN 69.99

Rozmiary:

S M L

99,99 PLN

69,99 PLN

PLN 59.99

Rozmiary:

XS S

79,99 PLN

59,99 PLN

PLN 59.99

Rozmiary:

XS S M L

79,99 PLN

59,99 PLN

PLN 69.99

Rozmiary:

S

99,99 PLN

69,99 PLN

PLN 89.99

Rozmiary:

S L

119,99 PLN

89,99 PLN

Skarpetki dla sportowców x-socks - sklep online

Aby osiągać najlepsze wyniki w sporcie, potrzebujesz na każdym treningu i podczas zawodów czuć się w pełni komfortowo. Dobrze dobrany strój i najnowszej generacji buty sportowe to jednak nie wszystko! Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego warto zainwestować w porządne, specjalistyczne skarpety treningowe marki X-Socks. W czym tkwi ich fenomen?

Wsparcie dla twoich stóp przetestowane przez sportowców

X-Socks to szwajcarska marka, która każdy swój projekt opiera na wiedzy specjalistów od nowoczesnych technologii odzieżowych oraz licznych testach przeprowadzanych przez profesjonalnych sportowców. To oni oceniają, czy stworzone przez projektantów X-Socks skarpety treningowe zapewniają optymalne wsparcie naszym stopom. Produkty końcowe są zawsze efektem długotrwałej pracy oraz sumą innowacyjnych technologii i najwyższej jakości materiałów, których nie znajdziemy w ofercie żadnego innego, sportowego brandu.

Co dają skarpety X-Socks?

Jakość wykonania oraz dbanie o to, by każda para skarpet, która wychodzi z linii produkcyjnej marki, była perfekcyjna, przekłada się na komfort odczuwany przez każdego sportowca, który je nosi. Skarpety X-Socks wspierają najbardziej newralgiczne punkty naszych stóp, zapewniając im ochronę przed otarciami oraz świetną amortyzację. Ma to ogromne znaczenie zarówno dla zawodowych sportowców, jak i dla amatorów aktywnego trybu życia!

Suchość i optymalna temperatura w bucie

Poczucia komfortu w trakcie wysiłku fizycznego nie byłoby, gdyby nie utrzymywanie w bucie optymalnej temperatury oraz suchości stopy. Trudno jednak o to, gdy nasz wysiłek jest bardzo intensywny lub gdy uprawiamy sport przy bardzo wysokiej temperaturze powietrza. Ze skarpetami X-Socks masz pewność, że twoje stopy pozostaną suche niezależnie od warunków, w których ćwiczysz! Materiały użyte do ich produkcji sprawdzają się świetnie w odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz, dzięki czemu nawet jeśli twoje stopy intensywnie się spocą, nie odczujesz tego na skórze.

Efektywność treningu zależy od bardzo wielu czynników. Kluczowe w osiąganiu najlepszych wyników jest oczywiście poczucie komfortu. Możesz zadbać o nie od podstaw, wybierając produkty marki X-Socks, czyli najlepsze dostępne na rynku skarpety treningowe!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]