Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Sportowe opaski męskie

Cena

od do

-

Marka

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone

Mamy w ofercie 2 modeli.

PLN 59.99

Rozmiary:

ONE SIZE

79,99 PLN

59,99 PLN

PLN 59.99

Rozmiary:

ONE SIZE

79,99 PLN

59,99 PLN

Męskie opaski sportowe - komfortowe wykonywanie ćwiczeń

Męskie opaski sportowe to gadżety o wielu zastosowaniach! Chcesz poprawić swój komfort w trakcie treningu? Uwolnić ręce i skupić się w stu procentach na wykonywanych ćwiczeniach? Wybierz coś z bogatej oferty sklepu up8!

Co w ofercie?

Dla biegających lub trenujących ze sprzętem elektronicznym znane i lubiane marki sportowe przygotowały specjalne etui w postaci opaski na ramię do biegania. Męskie treningi staną się czystą przyjemnością doświadczania i pokonywania własnych granic możliwości, gdy twój sprzęt grający będzie ci pomagał, a nie przeszkadzał. Aby tak się stało, warto zainwestować w etui, które umieszczasz na ramieniu. Jeśli nosisz dłuższą fryzurę i zmagasz się z nią szczególnie w trakcie wysiłku fizycznego, postaw na zapewniające maksimum komfortu opaski na głowę męskie. Są stylowe, a zarazem funkcjonalne – możesz używać ich zarówno jako opaski, jak i jako gumki do włosów! Przydatne mogą okazać się również opaski na nadgarstki. Męskie treningi to przecież wyzwalanie ogromnej ilości energii, a to oznacza, że pot leje się z czoła i jeśli nie chcesz mieć z nim problemów, to warto zastanowić się, jak szybko i skutecznie go wytrzeć! Tu świetnie sprawdzą się męskie opaski sportowe o dobrej wchłanialności wilgoci, które zakładasz na ręce.

Dla poprawy komfortu i bezpieczeństwa w trakcie każdego treningu, koniecznie zainwestuj w męskie opaski sportowe. Te na rękę do biegania sprawdzą się, jako etui na telefon lub inny sprzęt elektroniczny. Opaski na głowę i na nadgarstki będą natomiast ułatwiały kontrolę niesfornych włosów oraz nadmiernie wydzielanej wilgoci!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]