Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Męskie czapki i chusty treningowe marki BUFF

Cena

od do

-

Kategoria

-

Rozmiar

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone

Mamy w ofercie 3 czapek, chust i kominów marki Buff.

PLN 47.99

Rozmiary:

ONE SIZE

109,99 PLN

47,99 PLN

PLN 39.99

Rozmiary:

ONE SIZE
PLN 55.99

Rozmiary:

ONE SIZE

89,99 PLN

55,99 PLN

Sportowe chusty wielofunkcyjne Buff

Wielofunkcyjność to zdecydowanie ich znak rozpoznawczy! Katalońska marka Buff w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku stworzyła akcesorium, które miało służyć osobom uprawiającym motorcross. Szybko jednak okazało się, że słynne buffy mają wiele innych zastosowań! Dla kogo chusta sygnowana logo tej marki?

Akcesorium na wiele sposobów

W 1991 roku niejaki Juan Rojas zasłynął z unikalnego pomysłu, jakim była wielofunkcyjna chusta. Na początku produkt przeznaczony był dla zawodników motorcross, jednak z czasem dotarło do nas, że wszechstronne możliwości wykorzystania go mogą sprawdzić się również w przypadku uprawiających inne dyscypliny sportowe. Buff to nie tylko oficjalna nazwa marki, ale także samej chusty, która została zarejestrowana jako unikatowy wyrób marki. Co w niej szczególnego? Wykonanie ze świetnej jakości mikrofibry oraz możliwość wykorzystania jej na kilka różnych sposobów! Szalokominiarkę, bo tak mówi się o niej w języku potocznym, możesz nosić zarówno klasycznie, jako czapkę kominiarkę, jak i jako chustę na szyję, opaskę na włosy czy nawet bandanę na rękę, która służy podczas wysiłku fizycznego do ocierania potu. Komfort odczuwany podczas uprawiania różnego typu aktywności fizycznych zwiększa się i w przypadku sportów zimowych, i tych letnich czy ekstremalnych!

Dla kogo Buff?

Aby nosić te ciekawe chusty nie musisz wcale jeździć na motorze! Chcesz ochronić się przed wiatrem na nartach czy snowboardzie? A może przy jeździe na rowerze? W każdym z tych przypadków najlepszym akcesorium będzie dla ciebie wielofunkcyjna chusta marki Buff. Producent dodatkowo daje gwarancję pochłaniania ewentualnych brzydkich zapachów dzięki jonom srebra w materiale. Do zakupu zachęca również fakt, że produkty marki Buff dostępne są w niezliczonych ilościach wzorów i kolorów. Możesz więc wybrać te gładką, kilkukolorową lub postawić na coś abstrakcyjnego z interesującym wzorem!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]