Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Męskie zegarki dla biegaczy i sportowców

W dzisiejszych czasach swoją aktywność fizyczną możesz mieć w stu procentach pod kontrolą! Ułatwi ci to osiąganie jeszcze lepszych rezultatów w sporcie oraz dbanie o własne zdrowie. Jak? Oczywiście z zegarkiem treningowym marki Suunto.

Suunto, czyli Kierunek Innowacja

Niezwykle ciekawa jest historia marki Suunto. Myśląc „zegarki treningowe”, mamy na myśli najnowsze technologie, więc i samej firmy nie posądzilibyśmy o długie istnienie na rynku. Tym razem jednak jest inaczej, bo Suunto liczy sobie… ponad osiemdziesiąt lat! Wszystko zaczęło się od oryginalnego pomysłu pewnego Finlandczyka, który uprawiał biegi na orientację, jednak wciąż narzekał na brak dokładności w tradycyjnych kompasach igłowych. Jak zawsze potrzeba okazała się matką wynalazku, który dziś znamy jako kompas wypełniony płynem. Wraz z pierwszym pomysłem marki Suunto pojawił się kierunek zmian. Wkrótce do sprzedaży trafiły kolejne unikatowe produkty, które służą sportowcom i odkrywcom w ich codziennych zmaganiach z różnego typu aktywnością fizyczną!

Wszystko pod kontrolą

Dlaczego warto zaopatrzyć się w zegarek treningowy Suunto? Przede wszystkim przez wzgląd na jego dokładność, świetne wykonanie oraz interesujący design. Każde sportowe wyzwanie ma swój aspekt zdrowotny i kondycyjny, a przy możliwości zmierzenia podstawowych parametrów jesteśmy w stanie wykorzystać swój potencjał na miarę własnych możliwości. Na tarczy zegarka Suunto poza aktualną godziną i datą pokażą ci się takie istotne informacje, jak czas trwania treningu, przebyty dystans, ukształtowanie terenu na twojej trasie czy ilość spalonych kalorii. Urządzenie sparujesz z każdym smartphonem przy użyciu specjalnie dedykowanej mu aplikacji, która nie tylko umożliwi kontrolowanie własnego organizmu, ale także dzielenie się swoimi wynikami w sporcie! Dodatkowo zachwyca fakt, że zegarki Suunto to najwyższy poziom designu, dlatego z powodzeniem ozdobią każdy męski nadgarstek!

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]