Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Skarpetki męskie dla sportowców X-Socks

Cena

od do

-

Rozmiar

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone
PLN 79.99

Rozmiary:

S L
PLN 119.99

Rozmiary:

S M L
PLN 79.99

Rozmiary:

XS S M L
PLN 79.99

Rozmiary:

XS S M L
PLN 99.99

Rozmiary:

XS S M L
PLN 99.99

Rozmiary:

S M L
PLN 99.99

Rozmiary:

S M L

X-Socks - męskie skarpety

Intensywne wydzielanie potu w trakcie mocnego treningu to rzecz jak najbardziej normalna. Niektórzy uznają ją wręcz za wyznacznik dobrze wykonanej serii ćwiczeń. Jednak prawda jest taka, że nie zawsze uczucie wilgoci w bucie jest okolicznością sprzyjającą efektywności. Swój sposób na ujarzmienie tego problemu ma marka X-Socks, której specjalnością są sportowe skarpety!

Skarpety X-Socks – suchość podczas treningów

Największa zaleta skarpet sportowych marki X-Socks? Zamienianie potu w energię! Dzięki zastosowaniu specjalnych, technicznych włókien, akcesoria te fantastycznie radzą sobie z odprowadzaniem nadmiaru wilgoci. Są też przewiewne, jak żadne inne, typowe skarpety. Dzięki temu z łatwością utrzymamy optymalną temperaturę ciała w bucie, co oczywiście przekłada się na efektywność w trakcie wykonywania ćwiczeń. Odczucie dyskomfortu spowodowane przepoceniem i przegrzaniem stopy wcale nie musi towarzyszyć ci na każdej sesji treningowej! Skarpety X-Socks raz na zawsze rozprawią się z tym problemem.

Wzmocnij punkt podparcia

Dodatkowym atutem produktów marki X-Socks jest ich wsparcie dla najbardziej newralgicznych punktów na stopie. Dzięki temu każdy biegacz, kolarz czy spacerowicz nie musi martwić się o nadwyrężanie stóp w trakcie uprawiania sportu. Skarpety szyte są tak, by podpierać miejsca najbardziej narażone na kontuzje. Taka konstrukcja sprawia, że podczas każdego treningu nasze stopy czują się naprawdę komfortowo i bezpiecznie!

Biegasz? Ćwiczysz crossfit lub trening siłowy? A może wspinasz się po górach lub jeździsz na rowerze? W każdym z tych przypadków niezastąpionym akcesorium treningowym będą skarpety męskie X-Socks. Ich funkcjonalność i wyjątkowe właściwości przypadną do gustu wszystkim spragnionym jeszcze większych wrażeń i lepszych rezultatów w sporcie!

×