Rozwiń filtry

Wybierz filtry

Asics Fuzex Lyte

Cena

od do

-

Płeć

-

Rozmiar

-

Kolor

Wyczyść zaznaczone
Historia marki Asics zaczyna się niedługo po II Wojnie Światowej w mieście Kobe, w Japonii. W 1949 roku Kihachiro Onitsuka chciał pokazać młodemu pokoleniu inne niż to, które poznali w trakcie wojny. Chciał dać im możliwość odzyskania wiary w siebie, a sam uważał, że lekarstwem na troski jest… sport. Z tego przeświadczenia zrodziła się firma produkująca buty do koszykówki. Niedługo potem zaczęła tworzyć także dla innych dyscyplin. Choć początkowo Onitsuka prowadził działalność pod swoim nazwiskiem, szybko firma zmieniła nazwę na ASICS. Co ona oznacza? To akronim od łacińskiej sentencji Anima Sana In Corpore Sano, czyli rodzimego W zdrowym ciele zdrowy duch. W tym zdaniu zawiera się filozofia marki. Pierwsze buty sygnowane logo brandu zawierały technologię wzorowaną na przyssawkach ośmiornicy, która miała za zadanie maksymalnie zwiększać przyczepność do podłoża. Onitsuka szedł jak burza – ciągłe zwiększanie asortymentu, kolejne pomysły, poszerzanie oferty tak, aby odpowiadała potrzebom kolejnych dyscyplin… I już w latach 50. nosili je zawodnicy różnych dyscyplin na całym świecie.

Technologiczny zawrót głowy

Japoński upór i umiejętność odkrywania kolejnych innowacji sprawiła, że Asics stał się jednym z liderów, jeśli chodzi o sportowe technologie. Model Fuzex Lyte 2 jest kolejnym potwierdzeniem na to, że stało się to słusznie. Idealne przede wszystkim do biegania buty zostały wykonane z lekkich i przewiewnych materiałów. Cholewka z połączenia skóry i siateczki sprawi, że dobre dopasowanie i stabilność będą szły w parze z miękkością. Wyściółka z materiału syntetycznego łączy się z wkładką ComfortDry, dzięki której zachowasz komfort i suchość nawet podczas intensywnego treningu. Jednym z najmocniejszych punktów, jeśli chodzi o konstrukcję buta jest technologia fuzeGEL, czyli połączenie w podeszwie pianki EVA i systemu GEL – gwarantuje to najlepszą amortyzację perfekcyjną absorpcję wstrząsów, a jednocześnie świetne czucie podłoża. Guma AHAR pokrywająca zewnętrzny bieżnik działa antypoślizgowo, dając Ci pewność, że nie stracisz kontroli nawet na najbardziej niepewnej nawierzchni. Ponadto jest odporna na ścieranie. Asics FuzeX Lyte 2 to technologia, która sprawi, że Twój trening nabierze jeszcze większej mocy! Spróbujesz?
PLN 129.99

Rozmiary:

46,5

Rozmiary:

46,5

389,99 PLN

129,99 PLN

PLN 229.99

Rozmiary:

44 44,5 47

399,99 PLN

229,99 PLN

PLN 199.99

Rozmiary:

46,5

Rozmiary:

46,5

389,99 PLN

199,99 PLN

PLN 229.99

Rozmiary:

38 39 40

399,99 PLN

229,99 PLN

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]