Nike metcon

NIKE METCON

W czasach, gdy każdy chce być fit, ćwiczenia wszelkiego rodzaju stały się niezwykle popularne, a siłownie i kluby sportowe zaczęły przeżywać oblężenie. Początki tego typu aktywności sięgają lat 40. XX wieku, kiedy to powstała pierwsza siłownia, której założycielem był Vic Tanny. Od tego momentu zmieniło się wiele, ale na pewno nie chęć do przezwyciężania własnych ograniczeń.

Marka Nike wyszła naprzeciw oczekiwaniom ludzi aktywnych i pozwoliła im pokonywać niepokonane w najwygodniejszy oraz najbezpieczniejszy możliwy sposób. Stworzyła model Metcon- solidne buty treningowe, które nie zawiodą Cię w żadnych okolicznościach.

Bezpieczeństwo i wygoda

Nike Metcon zapewniają wyjątkową stabilność przy każdym rodzaju aktywności, dając przy okazji najlepsze dopasowanie i poczucie wygody. Niezależnie od tego czy podnosisz ciężary, wspinasz się po linie, czy też robisz sprinty, możesz mieć pewność, że buty te sprawdzą się idealnie, gwarantując Ci bezpieczne wykonywanie najbardziej intensywnych treningów. Docenisz również ich trwałość, a także poprawę jakości ruchu, który zyska na szybkości i lekkości.

Dodatkowym atutem jest atrakcyjny design, który wespół z niepowtarzalnym komfortem oraz optymalnym trzymaniem stopy, tworzy perfekcyjny but do ćwiczeń.

Technologia
idealnie dopasowana

Trenowanie już dawno przestało być zwykłą aktywnością fizyczną. Teraz dużą role odgrywają innowacyjne technologie wykorzystywane w celu przekraczania granic i osiągania jak najlepszych rezultatów. Wynikiem tego jest model Nike Meton, gwarantujący trening bezpieczny i komfortowy. Zastosowanie linek Flywire zapewnia optymalne dopasowanie i trzymanie stopy, dając tym samym większą stabilność. Odpowiednie rodzaje gumy na podeszwie gwarantują lepszą przyczepność, elastyczność oraz amortyzację. Natomiast niski i utwardzony gumą zapiętek ułatwia wykonywanie ćwiczeń przy ścianie i wspomaga utrzymywanie równowagi.

×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]