O sklepie

_______
up8
#DoYouFitWyjątkowe modele, najnowsze kolekcje, najlepsze marki performance i wszystko w jednym miejscu. To sklep internetowy up8. Kochasz aktywny tryb życia, uprawiasz sport i jesteś w ciągłym ruchu? A może dopiero myślisz o rozpoczęciu ćwiczeń lub po prostu chcesz dobrze i modnie wyglądać w sportowych stylizacjach od najlepszych marek? Nasza nowoczesna platforma e-commerce pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru.

Najlepsze marki performance i fitness

W up8 znajdziesz obuwie i odzież od najlepszych marek performance oraz fitness, między innymi: adidas, Under Armour, Reebok, ASICS, Nike, Shock Absorber czy New Balance. To tu czekają na Ciebie profesjonalne akcesoria treningowe – zegarki, monitory aktywności, słuchawki, bidony czy rękawiczki od takich gigantów świata fitness, jak Garmin, Nike, Polar, Suunto, Jabra, Denon, Monster. W up8 znajdziesz wszystko dla miłośników aktywnego trybu życia, w tym funkcjonalne chusty Buff, jak i przydatne w codziennej aktywności wkładki do butów SuperFeet.

Filozofia życia, aktywność i przyjemność

up8 to styl życia oparty na filozofii 8 tysięcy kroków, które są średnim dystansem, jaki dziennie pokonujemy. Aby jednak długo cieszyć się zdrowiem i atrakcyjną sylwetką, warto stale podnosić sobie poprzeczkę. up8 to każda aktywność sportowa wykraczająca ponad to, co robimy na co dzień. Chcemy wspierać Cię w pokonywaniu własnych słabości, osiąganiu zamierzonych celów, trwaniu w swoich postanowieniach. up8 to nie tylko profesjonalne produkty fitnessowo-sportowe – to przede wszystkim filozofia życia oparta na aktywności fizycznej i zdrowym odżywianiu.

 Bądź na bieżąco! Zajrzyj na nasze profile na Facebooku lub Instagramie, aby dowiedzieć się więcej:

Facebook.com/up8com

Instagram.com/up8_DoYouFitWłaścicielem marki up8 jest Marketing Investment Group S. A. – wyłączny dystrybutor marek New Era, O’Neill, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Head, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci sklepów Sizeer, 50 style i Symbiosis.

Powrót
×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]