Poradniki

 

Zapoznaj się z naszymi poradnikami o jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin sportu – Crossficie. Treningi Crossfit to prawdziwa rewolucja w sporcie. Dzięki zaangażowaniu większej ilości partii mięśni, jesteśmy w stanie osiągnąć lepsze rezultaty oraz zrzucić zbędne kilogramy w dużo szybszym czasie. W porównaniu do standardowych treningów na siłowni, Crossfit to nietypowe i wymagające ćwiczenia, wykonywanie w interwałach. Poznaj zasady, których powinieneś przestrzegać, by Twój trening był jak najbardziej efektywny. Sprawdź już teraz co przygotowała redakcja up8.com.

 
 
 

Bieganie to idealny sposób, by wprowadzić trochę ruchu do swojego życia. To sport stworzony dla osób ceniących sobie szybkość, niezależność i wolność. Regularne biegi świetnie wpływają na układ krążenia i wytrzymałość organizmu. Nasza redakcja przygotowała dla Ciebie poradniki, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z bieganiem. Jak w każdym sporcie – w bieganiu też są reguły i zasady. Ich znajomość sprawi, że każdy Twój trening będzie efektywny a Ty poczujesz radość z ćwiczeń. Już teraz sprawdź co redakcja up8.com przygotowała dla Ciebie.

 
 
 

Jaki rodzaj ćwiczeń przyniesie najlepsze efekty, ile powtórzeń w serii wykonać? Te i inne cenne rady dotyczące treningu fitness znajdziesz w poradnikach przygotowanych specjalnie dla Ciebie przez redakcję up8.com. Dowiesz się, w czym tkwi sukces gimnastyki rekreacyjnej, jak ćwiczyć, by Twoja sylwetka przypominała te prezentowane przez największe sławy fitnessu, a także jakich akcesoriów używać, by zwiększyć efektywność swojej pracy. Przyjemnej lektury!

 
 
 

Siłownia to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Nic dziwnego! Siłownia daje wiele możliwości pracy nad swoim ciałem. W jednym miejscu znajdziesz przyrządy do ćwiczenia pleców, nóg, brzucha czy rąk. Siłownia to przestrzeń dla wszystkich, którzy marzą o pięknej sylwetce i ciężko na nią pracują. Dodatkowo, regularny trening na siłowni to korzyści nie tylko dla naszego organizmu. Podczas ćwiczeń wyciszysz umysł i zwalczysz codzienny stres. Poznaj wskazówki, które przygotowała dla Ciebie redakcja up8.com, tak by Twój trening był jak najbardziej skuteczny.

 
 
×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]