Wymiany, zwroty i reklamacje

WYMIANA PRODUKTÓWW sklepie internetowym up8.com masz aż 30 dni od dnia otrzymania przesyłki na wymianę rozmiaru lub produktu na inny w tej samej cenie. Możesz to zrobić drogą wysyłkową.

 

Jak dokonać wymiany?

Sprawdź, czy w aktualnej ofercie up8.com znajduje się rozmiar lub produkt, na który chcesz dokonać wymiany. Jeśli tak, wypełnij dokument wymiany, który otrzymałeś e-mailem. Zapakuj produkt, dołączając do niego dowód zakupu – paragon lub fakturę VAT – oraz dokument zwrotu, a następnie odeślij na adres:

 

Sklep internetowy up8.com

ul. Nad Drwiną 10 B3, II piętro

30-741 Kraków

Z dopiskiem „Sklep up8.com – wymiana”

 

W ciągu kilku dni od momentu otrzymania przez nas przesyłki – nie później niż w ciągu 14 dni – bezpłatnie prześlemy do Ciebie wymieniony produkt.

Ważne informacje: Decydując się na wymianę produktu drogą wysyłkową pokrywasz koszty jego odesłania. Aby skrócić czas oczekiwania na wymianę, rekomendujemy podczas odsyłania produktów skorzystanie z usług firm kurierskich. Wymianie podlegają wyłącznie produkty w stanie niezmienionym z metkami, które nie noszą śladów użytkowania. Najczęstszym powodem wymiany jest nieprawidłowo wybrany rozmiar. Chcesz uniknąć takiej sytuacji? Przed zakupem sprawdź tabele rozmiarów.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 oraz w soboty 9:00-17:00.

Formularz kontaktowy: kliknij i przejdź do formularza

E-mail: kontakt@up8.com

Telefon: 12 681 84 57
ZWROT PRODUKTÓW I ODSTĄPIENIE OD UMOWYNa zwrot produktów zakupionych na up8.com masz aż 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Możesz to zrobić drogą wysyłkową.


Jak dokonać zwrotu? 

Przygotuj pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży. W tym celu skorzystaj z dokumentu, który otrzymałeś e-mailem albo pobierz wzór formularza tu: ściągnij dokument w PDF. Wypełniając dokument, wyraźnie wskaż numer rachunku bankowego, na który dokonamy zwrotu należności.

Starannie zapakuj produkt i dołącz do niego dowód zakupu – paragon lub fakturę VAT.  Jeżeli nie przesłałeś wcześniej oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, dołącz go do zwracanego towaru. Następnie wyślij go na własny koszt na adres:


Sklep internetowy up8.com

ul. Nad Drwiną 10 B3, II piętro

30-741 Kraków

Z dopiskiem „Sklep up8.com – zwrot”Zwrotu wpłaty dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki. Zwrotu należności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, z jakich skorzystałeś podczas dokonywania transakcji. Jeżeli chcesz otrzymać zwrot na konto bankowe, prosimy o wskazanie numeru rachunku, na który powinniśmy wykonać przelew.


Ważne informacje:

W up8 dajemy dodatkowy czas na odstąpienie od umowy i zwrot towaru! Jeżeli jesteś konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) możesz odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.


Dodatkowo w up8 dajemy wszystkim Klientom możliwość odstąpienia od umowy w terminie do 30 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru. Pamiętaj, aby zwracane towary były w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, co oznacza że w celu sprawdzenia charakteru, cech i funkcjonalności towaru powinieneś obchodzić się z towarem i sprawdzić go tylko w takim zakresie, w jakim jest to możliwe w sklepie stacjonarnym (np. Klient powinien jedynie przymierzyć Produkt, lecz nie powinien go użytkować). Możliwość odstąpienia od umowy w terminie 30 dni na powyżej wskazanych zasadach nie narusza ani w żaden sposób nie ogranicza praw konsumenta wynikających z ustawy o prawach konsumenta.

Najczęstszą przyczyną zwrotów jest źle dobrany rozmiar. Chcesz uniknąć pomyłki? Przed zakupem zajrzyj do tabeli rozmiarów.


Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 oraz w soboty 9:00-17:00.

Formularz kontaktowy: kliknij i przejdź do formularza

E-mail: kontakt@up8.com


(*) Zasady zgodne z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny".REKLAMACJENa wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym up8.com  przysługują uprawnienia z tytułu rękojmi za wady określone w Kodeksie cywilnym przez okres 2 lat od daty zakupu. Jak złożyć reklamację? Możesz to zrobić drogą wysyłkową. Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji w ciągu 14 dni od momentu jej zgłoszenia. W ramach reklamacji klient może zgłaszać następujące żądania: wymiana towaru na nowy, naprawa towaru, obniżenie ceny, odstąpienie od umowy – o ile wada towaru jest istotna.


Jak złożyć reklamację?

Przygotuj pisemne zgłoszenie reklamacji. Możesz skorzystać ze wzoru, który otrzymałeś e-mailem lub pobrać wzór formularza (ściągnij dokument PDF). Załącz dokument do reklamowanego produktu i wyślij przesyłkę na adres:


Sklep internetowy up8.com

ul. Nad Drwiną 10 B3, II piętro

30-741 Kraków

Z dopiskiem: Sklep up8 – reklamacja
Ważne informacje: Aby usprawnić proces reklamacji, w pisemnym zgłoszeniu precyzyjnie opisz zauważoną wadę, podaj żądanie przewidziane w ramach rękojmi oraz swoje dane. Szczegółowe informacje znacznie ułatwią i skrócą procedurę. Koszty odesłania reklamowanego towaru pokrywa Klient. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.


Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami (tzw. platforma ODR). Platforma ta jest witryną internetową umożliwiającą konsumentom zapoznanie się z ogólnymi informacjami na temat sposobów rozwiązywania sporów powstałych w związku z zawarciem umowy przez Internet innych niż skierowanie sprawy do Sądu (np. poprzez mediację albo arbitraż). Za pośrednictwem platformy możesz także przekazać skargę podmiotowi zajmującemu się alternatywnym rozwiązywaniem sporów i załączyć odpowiednie dokumenty. Jednocześnie informujemy, że Marketing Investment Group S.A. nie ma obowiązku i nie będzie brać udziału w alternatywnych, pozasądowych postępowaniach o rozstrzygnięcie sporu.


Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 oraz w soboty 9:00-17:00.

Formularz kontaktowy: kliknij i przejdź do formularza

E-mail: kontakt@up8.com

 Telefon: 12 681 84 57
Powrót
×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]