Zapis do newslettera

Zapis do newsletter

Poprzez podanie informacji o płci i kodzie pocztowym wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych w celu profilowania informacji handlowej, która jest do mnie adresowana (dostosowania jej treści do moich potrzeb i zainteresowań).

8 POWODÓWŻEBY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Extra bonusy tylko dla subskrybentów: 10% rabatu w podziękowaniu za zapis

Newsy o wyjątkowych modelach, nowych kolekcjach i cenionych markach performance.

Nie ominie Cię żadna promocja i akcja specjalna

Dzięki propozycjom stylistów up8 łatwo stworzysz swój #FITLOOK.

Poznasz popularne na siłowni wzory, kolory i technologie.

SEKRETNE OFERTY: specjalne kody rabatowe tylko dla subskrybentów newslettera.

Wprost na Twoją skrzynkę e-mail trafią informacje o ciekawych konkursach i wydarzeniach.

Porcja pozytywnej energii oraz motywacji :)

JAK ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA?

Uzupełnij krótki formularz znajdujący się u góry strony i zapisz wprowadzone dane. Chcemy mieć pewność, że Ty to Ty więc na Twoją skrzynkę e-mail wyślemy wiadomość zawierającą link aktywacyjny. Kliknij w niego i potwierdź swój zapis. Do godziny otrzymasz kolejną wiadomość zawierającą jednorazowy kod rabatowy, który uprawnia do skorzystania z 10% rabatu.

>Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Szczegóły w regulaminie.

QUESTIONS & ANSWERS

Co zrobić jeśli nie dotarł do mnie e-mail z linkiem aktywacyjnym?

Daj nam trochę czasu :) Po wypełnieniu formularza odczekaj kilkanaście minut – w tym czasie w Twojej skrzynce powinien znaleźć się e-mail z linkiem aktywacyjnym. Nie możesz znaleźć wiadomości? Sprawdź zakładkę spam. Jeśli i tam jej nie ma wypełnij formularz jeszcze raz lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Czy kod za zapis do newslettera łączy się z innymi promocjami?

Kod rabatowy za zapis do newslettera nie łączy się z innymi promocjami i akcjami specjalnymi. Jeśli chcesz skorzystać z różnych ofert specjalnych złóż osobne zamówienia. Pamiętaj, dostawę w up8 masz zawsze za darmo.

Dlaczego cena po wprowadzeniu kodu rabatowego podniosła się?

Prawdopodobnie produkt, który wybrałeś, objęty jest promocją większą, niż ta wynikająca z kodu rabatowego za zapis do newslettera. By powrócić do korzystnej dla Ciebie promocji wyczyść cache przeglądarki lub dokonaj transakcji w trybie incognito.

Dowiedz się, jak uruchomić tryb incognito w przeglądarce Chrome, Firefox i Microsoft Edge.

Czy mogę zrezygnować z newslettera?

Nie martw się. Nie będziemy zasypywać Cię mailami. Dbamy o to, żeby oferta, którą otrzymujesz była dopasowana do Twoich preferencji. Jeśli jednak pewnego dnia postanowisz cofnąć subskrypcję newslettera, będzie to bardzo proste. W stopce każdej wiadomości znajdziesz link pozwalający na automatyczną rezygnację.

Powrót
×
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1682_0').removeAttr('required');}});})[/script]